Zwroty

  1. Kupującemu przysługuje prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny.
  2. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni. Termin ten jest liczony od momentu, w którym produkt zostaje dostarczony do Kupującego.
  3. Aby skorzystać z tego prawa, Kupujący zobowiązany jest sporządzić odpowiednie oświadczenie i wysłać je drogą pocztową lub elektroniczną.
  4. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania.
  5. Koszt transportu nie jest zwracany. Sprzedawca również nie odbiera przesyłek pobraniowych. Kupujący na swój koszt odsyła zakupiony produkt.
  6. Kupujący powinien odesłać lub przekazać Sprzedającemu towar niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformował Sprzedawcę o odstąpieniu od umowy.
  7. Warunkiem zwrotu jest odesłanie paragonu. W przypadku faktury - Sprzedający wystawia korektę.
  8. Kupujący zobowiązany jest, o ile to możliwe, do dostarczenia towaru w oryginalnym opakowaniu, a jeśli takiego nie posiada, zobowiązany jest do odpowiedniego zabezpieczenia przed ewentualnym uszkodzeniem podczas transportu . Zwracane towary nie powinny nosić żadnych śladów użytkowania i winny znajdować się w stanie nienaruszonym.

Za ewentualne uszkodzenia podczas transportu zwracanego towaru odpowiedzialność ponosi Kupujący. Odpowiada  on za zmniejszenie wartości rzeczy z tego wynikające.

 Prawo odstąpienia od umowy nie obowiązuje w przypadku, gdy przedmiotem zakupu jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Klienta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Produkty wykonywane na zamówienie nie podlegają zwrotowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl